Szkoła Podstawowa nr 4 w Dębicy

Strefa drewnianych gier wielkoformatowych

W dniu 18 marca klasy edukacji wczesnoszkolnej spotkały się w Strefie drewnianych gier wielkoformatowych - bawiąc się i ucząc z grupą animacyjną ZIQA.

Podczas warsztatów dzieci wykonywały rozmaite zadania przy użyciu znanych drewnianych gier wielkoformatowych z całego świata oraz licznych rekwizytów, których celem było rozwijanie kompetencji miękkich. Poprzez interesujące zabawy uczniowie uczyli się m.in. pracy w zespole, podziału ról, komunikacji, wspólnego podejmowania decyzji, planowania czy też rozwiązywania niespodziewanych problemów. Uczestnicy zabawy mogli sprawdzić swój refleks, logiczne myślenie i kondycję fizyczną. Zorganizowane zajęcia okazały się atrakcyjną formą spędzenia czasu, dostarczyły wielu pozytywnych emocji i wyzwoliły dużą dawkę energii.

Jeśli chcecie zobaczyć jak się dobrze bawiliśmy to zapraszamy do obejrzenia filmiku z tego wydarzenia.